Aktuality

4. 9. 2020 Důležité informace pro diváky!

Důležité informace pro diváky!

Vážení diváci,

pro vaši i naši bezpečnost vás prosíme, abyste měli po celou dobu strávenou v našem divadle nos a ústa zakryty rouškami. 

Jak u vstupu, tak v prostorách divadla je k dispozici dezinfekce. 

Prosíme vás také na nutnost dodržování odstupů v místech, kde hrozí zvýšená kumulace lidí (divácká šatna, vchod do divadla, vchod do sálu, WC).

Věříme, že tato opatření přijmete s pochopením a budete se při návštěvě našeho divadla chovat odpovědně k sobě navzájem, ale i k našim hercům, kteří nejsou na jevišti v rámci zachování uměleckého zážitku chráněni rouškami či jinými ochrannými prostředky. 

Děkujeme vám a přejeme vám krásný zážitek!

1. 9. 2020 Výstavní síňka KUFŘÍK JE ZNOVU OTEVŘENA!

Výstavní síňka KUFŘÍK JE ZNOVU OTEVŘENA!

Výstavní síňka KUFŘÍK je otevřena každý všední den od 13 do 19 hodin.

V sobotu pak od 11 do 14 hodin a od 14:30 do 17 hodin.

Těšíme se na vás!

31. 8. 2020 Informace k natáčení pořadu Všechnopárty

Informace k natáčení pořadu Všechnopárty

Natáčení pořadu Všechnopárty je do konce června 2020 zrušeno. Podrobné informace získáte proklikem horního textu.

Děkujeme za pochopení a přízeň, těšíme se opět v nové sezóně!

 

 

 

12. 5. 2020 Zpráva ke konci sezóny

Zpráva ke konci sezóny

Vážení diváci,

po zvážení aktuální situace bohužel nebudeme hrát až do konce této sezóny v červnu 2020 žádné plánované představení souboru divadla Semafor. Hrát začneme až v září.

Vaše zakoupené vstupenky ale zůstávají v platnosti v podobě voucheru na celou nadcházející sezónu 2020/2021, tj. od září 2020 až do června 2021. Od 1. 6. 2020 od 13.00 bude otevřená pokladna divadla, můžete zde Vaše stávající vstupenky vyměnit za vstupenky na jakékoliv plánované představení souboru divadla Semafor – od 1. 6. 2020 bude v prodeji období září – prosinec 2020. Pokud si po tyto čtyři měsíce nevyberete z naší nabídky, jistě si vyberete některou z dalších repríz do konce června 2021.

Pokud nemáte cestu do pokladny divadla, napište prosím na mail rihackova@semafor.cz a vstupenky můžeme přebukovat i bez osobního kontaktu. Případné dotazy zodpovíme i na telefonu 602 21 21 30, a to každý všední den od 10 do 19 hodin.

Vážíme si vaší přízně a přejeme vám vše dobré.

Vaše divadlo Semafor.

8. 5. 2020 Zpráva Jiřího Suchého   k nadcházející sezóně

Zpráva Jiřího Suchého k nadcházející sezóně

Dobré dny.

Píšu toto psaní jednak svým kamarádům ze Semaforu a jednak našim věrným, dobrým divákům. Je zřejmé, že virus - pokud nám nechystá ještě nějaké překvapení - je na odchodu, a tak stojíme před rozhodnutím, co bude dál. Tak tedy:

* Příští sezónu, v pořadí šedesátou druhou, se chystáme otevřít v polovině září. Jakmile bude jasné přesné datum, dáme to na vědomí.

* Divadlo zahájí tuto sezónu premiérou představení kabaretního střihu „Černá kočka - Bílý pes“. Důvod jeho vzniku je ten, že po dlouhém odmlčení je vhodné se nějak opět připomenout, neboli - jak se dnes říká - „se zviditelnit“. Zahájíme-li sezónu starým repertoárem, projde to bez mediálního zájmu, zatímco o premiéře se bude psát. Jak, to už je jiná věc.

* V pondělí 1. června zahájí naše pokladna předprodej, otevře se i naše výstavní síňka Kufřík a začne se zkoušet Černá kočka a zároveň i Bílý pes. Od července do poloviny srpna pak budeme mít prázdniny, aby naše herectvo mohlo nabrat sílu na nelehkou sezónu.

* Zároveň se bude zkoušet i muzikál „Nižní Novgorod“, jehož premiéra se měla uskutečnit už v dubnu, ale z nějakých důvodů se tak nestalo. Vzhledem k tomu, že téma muzikálu je vysvětlení proč k Velké říjnové revoluci nedošlo už v září nýbrž v listopadu, určili jsme datum premiéry na 7. listopad. (Pamětníci jistě vědí proč.)

* V prosinci pak dojde k dobře zavedenému vánočnímu programu, jehož první polovinu bude tvořit „Opera Betlém“, druhou pak tradiční program „Tiše a ochotně“.

* Na jaře se bude konat další premiéra, ale zatím se rozhodujeme, o čem to bude. Až  to budeme vědět, oznámíme to.                                                                                                                                                                                                                               Jiří Suchý

Novinky v semaforu na váš e-mail

Pokud chcete být informováni o novinkách v Semaforu, stačí si zaregistrovat svůj e-mail

Kontaktujte nás

Napište nám zprávu

Tento web používá k analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace